Saulės linija

 • Sun protection line. Tai produktų linija, kuri apsaugo odą nuo saulės ir suteikia sveiką įdegį. Specialiai parinktų organinių filtrų ir antioksidantų kompleksas apsaugo nuo saulės nudegimų ir ankstyvo odos senėjimo, taip pat pagerina natūralią odos apsaugą.

   

  Jūrmala. Į kosmetikos linijos Jūrmala sudėtį įeina specialus komponentas nuo nudegimų, kuris turi aukštą antioksidantų lygi, todėl normalizuoja oksidacijos-redukcijos procesus odoje ir rudųjų dumblių ekstrakto gydomasis savybes. Produktų poveikis dar efektyvesnis, kadangi į jų sudėtį įeina UV filtrai, vitaminai ir vaistažolių ekstraktai.

  Atsparus vandeniui balzamas nuo saulės SPF 16 UVA + UVB
  Kodas: 22720

  Skirtas naudoti deginantis pirmus kartus. Oda įgauna tolygų įdegį. Sudėtyje esantis specialus kompleksas apsaugo odą nuo UV spindulių, padeda išvengti neigiamo saulės poveikio.

  719
  2483Lt
  Į krepšelį 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Atsparus vandeniui balzamas nuo saulės SPF 24 UVA + UVB
  Kodas: 22730

  Lengvai saulės pažeidžiamai odai. Efektyvus, saulei esant aktyviai ar ilgai deginantis. Puikiai tinka šviesiai odai, kai deginamasi pirmus kartus. Į balzamo sudėtį įeina efektyvus organinių ir neorganinių UVA ir UVB filtrų kompleksas.

  785
  2710Lt
  Į krepšelį 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Atsparus vandeniui balzamas nuo saulės SPF 30 UVA + UVB
  Kodas: 22980

  Lengvai UV spindulių pažeidžiamai odai. Efektyvus, saulei esant aktyviai ar ilgai deginantis. Puikiai tinka šviesiai odai, kai deginamasi pirmus kartus.

  944
  3259Lt
  Į krepšelį 
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)